Luxplus Su Arıtma Cihazı

Su Filtreleme ve Dezenfeksiyon

Bakteriyel olarak saf, klor ve diğer kimyasalları giderilmiş veya azaltılmış filtrelenmiş su ile ilgilenen çok sayıda insan var, ancak çeşitli nedenlerle ters osmozu düşünmeyi reddediyorlar. RO suyu istememelerinin birkaç nedeni olabilir:

  • Herhangi bir su israfına şiddetle karşı çıkabilirler.
  • Daha yüksek hacme sahiplerse, RO suyunun depolanması için alana sahip olmayabilirler.
  • Minerallerin sudan çıkarılmasına karşı olabilirler.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Ters ozmoz olmadan filtrelenmiş ve dezenfekte edilmiş su istiyorsanız, Su israf etmeyen, faydalı mineralleri geride bırakırken zararlı kirleticileri ortadan kaldıran bir sistemi tercih edin. Su koşulları daha fazla sıklık gerektirmedikçe, filtrelerin genellikle yılda bir kez değiştirilmesi gerekir ve UV ampulünün yılda bir değiştirilmesi gerekir.  Evinizde, işinizde ve hatta bir karavanda temiz, saf su arıyorsanız, bu sizin için en iyi çözüm olabilir. Sadece bir giriş ve çıkış bağlantısı ile kurulum daha kolay olamazdı. Evye musluğu, bar musluğu gibi herhangi bir musluğa takılabilir veya isteğe bağlı bir kullanım noktası içme suyu musluğu ile monte edilebilir.

Yeni  Su Filtrasyon Arıtma Ultraviyole Sistemini kullanabilirsiniz. klor, kimyasallar, böcek ilaçları, tatlar ve kokuları gidermek veya azaltmak ve neredeyse herkesin yapabileceği bir fiyata bakteri içermeyen su sağlamak için tasarlanmıştır. parası yetmek. Artık mikron filtrasyon, karbon filtrasyon ve ultraviyole dezenfeksiyon ile en iyi su filtrasyon sistemini yapıyoruz. Ayrıca, müşterilerin ince filtreleme, klor, pestisit ve kimyasal indirgemeye ek olarak Kloramin, Arsenik, Florür ve Nitrat Azaltma gibi diğer sorunları da ele alabilmeleri için özelleştirilebilir olmasını istedik.

Bu sistem, muhafazalar ve UV Paslanmaz Çelik Hazne için ömür boyu garantiye sahiptir (yazılı garantinin kopyasına bakın) ve tüm parçalar NSF ve/veya WQA Sertifikalıdır. UV Dezenfeksiyon Ampülü ile birlikte 5 Mikron Ön Filtre, Karbon Blok Filtre ve GAC Filtresi ile birlikte gelir, ancak yukarıda belirtildiği gibi GAC Filtresi Arsenik, Nitrat, Kloramin ve Florür İndirgeme filtreleri ile değiştirilebilir. Bir lavabonun altına veya uzaktan kolayca monte edilir ve çoğu RV’ye ve Motorlu Evlere uyacak şekilde yapılmıştır.