Soft Su Arıtma Cihazı Serisi

Royal Green Soft Su Arıtma Cihazı Sertifikaları

Soft su arıtma cihazında kullanılan tüm parçalar WQA tarafından sertifika verilmiş seçkin dünya markalarının en iyi parçaları kullanılarak oluşturulmuş bir su arıtma cihazıdır. Toplamda 6 filtreden oluşan cihazımız pompalı ve pompasız olarak iki versiyondan oluşmaktadır pompalı vip modelini şebeke suyu basıncı düşük olan iller için tavsiye edilir hidroforlu ve şebeke suyu yüksek olan evler için soft modeli kullanılması uygundur vip modeli ise tüm bölgeler için uyumludur. Ürünü sepete eklerken web site sistemimizi size soft ve vip modeli olarak seçenek gösterecektir.

Royal Green Soft Arıtma Cihazı Kalitesi

Royal Green SOFT modeli 6 filtreli su arıtma cihazı Türkiye’de bir ilk Yeşil Teknoloji kullanılmıştır. Bir parçası değil tüm parçaları  Water Quality onaylıdır. Türkiye Genelinde Ücretsiz kargo ve montaj. Kullanılan organik ham madde plastik numarası PP5’dir. Organik su arıtma cihazı olan Soft modeli 7,5-9,5 alkali su üretimi sağlar, FDA onaylı doğal mineral taşları sayesinde suya eşsiz en faydalı mineralleri doğal yollardan suya ekler ve kaliteli su üretimi sağlar.

Neden Royal Green Soft Su Arıtma Cihazını Tercih Etmeliyim

Piyasadaki bildiğiniz arıtma cihazlarını unutun nedeni mi? Saf su üretip mineralden yoksun sağlıksız su üretimi yapmasıdır. ROYALGREEN soft su arıtma cihazları diğer marka arıtma cihazları ile kıyaslanamayacak derecede sağlıklı ve faydalı kaynak suyu niteliğinde su arıtma işlemini gerçekleştirir.

Su olmadan hayat olmayacağı gibi artık kabul edilen diğer gerçek ise su ne kadar canlı ise o kadar sağlıklı olacağımızdır. Vücudun %70’ini oluşturan suyun kalitesi ne kadar yüksekse, o kadar sağlıklı olduğumuz bir gerçek. İlerleyen teknoloji ve yapılan çalışmalar sayesinde eskilerin peşinde koştuğu ömrü uzatan suların özelliklerini anlamaya, öğrenmeye ve taklit etmeye başladık. Bilim insanları neden bazı kaynak sularının daha şifalı olduğunu, bazılarının ise sadece temiz içilebilir kaynak suları olduğunu araştırırken bazı farklılıkların suya canlılık kattığını fark etmişlerdir.

Royal Green Soft Su Arıtma Cihazı Faydaları

 • Suyun temiz olması. Hem hastalık yapıcı mikro-organizmaların, kimyasalların, ağır metallerin vs. olmaması durumudur.
 • Suyun oksijen yönünden zengin olması
 • Suyun mineral yönünden zengin olması. Vücudumuzda 84 mineral bulunmaktadır.
 • Suyun altıgen yapıda olması. Suyun küme yapısının küçük olması.
 • Vücut yapısında uygun pH seviyesinde olmasını sağlar
 • antioksidan (ORP değerinin) yüksekliği

Alkali Su – Asidik Su nedir?

Yukarıda saydığımız 6 maddeyi Türkiye’de ilk defa ROYALGREEN soft su arıtma cihazı yapıyor özellikler bir suyun canlılığını belirlemeye yardımcıdır. Şifalı sulara bakıldığında, yukarıda belirtilen özellikleri içerdikleri görülmüştür. Bu suları tüketen toplumların uzun ve sağlıklı bir ömür yaşadıkları kayıtlara geçmiştir. Uzun ve sağlıklı yaşayan bu toplulukların ileri yaşlarda da bebek sahibi olabildikleri, kanser ve diğer tüm yetişkin hastalıklarından uzak 120 yaşlarına kadar yaşadıkları görülmüştür.

Alkali su nedir; hidrojen iyonları( H+), hidroksil iyonlarından (OH-) daha az olan sudur. Yani hidrojeni az, oksijeni fazla olan su alkali su oluyor. Alkali suyun PH seviyesi 7’nin üzerindedir. Royal Green su arıtma cihazları pH seviyesi 7.5-9,5pH düzeyindedir.

Asidik su nedir; Hidrojen iyonları ( H+), Hidroksil iyonlarından (OH-) fazla olan sudur.Yani hidrojeni fazla, oksijeni az olan su asidik sudur. Asidik suyun PH seviyesi 7’nin altındadır.

Soft su arıtma 75 GPD Pentek Pentair Membran Filtre Kullanılmıştır pompasız ters ozmos su arıtma cihazı. Toplam 6 aşama Mineral, Alkalin ve Detox (Bioseremik, İnfirared) filtre içerir. Yüksek oranda mineralli ve 7,5-9.5 pH seviyesinde su sağlar. Elektrik gerektirmez. Royal Green soft modeli su arıtma cihazı dünyanın tek  6 filtre içeren su arıtma cihazı ters ozmos teknolojisi sayesinde mümkün olan en değerli ve sağlıklı suyu elde etmenizi sağlar. Soft su arıtma Biocera alkalin filtre içerdiği 9 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 7.5- 9.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Detox (Bioseremik, İnfirared) filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır.

Soft Su Arıtma Kolaylıkları

-Diyet Yapanlar: Şişkinlik yapmaz, diyet yapanlar için en rahat ve bol içilebilen antioksidan sudur.

-Yemekler ve İçecekler: Yemeklerin, çay ve kahve gibi suyla yapılan içeceklerin doğal tadını, kokusunu ve rengini korur. Kısa sürede pişmesini sağlayarak, enerji tasarrufu ettirir.

-Bebekler ve Hamileler: Özellikle bebekler, çocuklar ve hamileler için en güvenli ve sağlıklı su Soft su arıtma cihazı. Zengin mineral sayesinde en lezzetli suyu elde edersiniz.

-Düşük Tuz Miktarı: İçerdiği düşük tuz miktarıyla tansiyon ve kalp hastaları için idealdir. Yumuşak oluşuyla böbrek kumu ve taşı olanlar için faydalıdır.

Soft su arıtma Tüm filtrelerde doğal mineraller kullanılmış olup herhangi bir yapay madde ve tatlandırıcı kullanılmamıştır. Alkalin filtresi sayesinde suyun pH seviyesini 7.5-9.5 pH a yükselterek yüksek ph lı su içmenin ayrıcalığını hissettirir.

SOFT Kullanılan Filtreler

BIOCERA Antioksidan Alkali Filtresinin Özellikleri

 • Hücresel düzeyde asidik atıkları ve toksinleri vücuttan uzaklaştırır.
 • Vücuda kalsiyum, potasyum, sodyum ve magnezyum gibi temel mineralleri sağlayarak sağlığınızı iyileştirir ve vücudun metabolizmasını artırır.
 • Küçük su kümeleri altıgen sayesinde (54 Hz) vücudu 3 kez nemlendirir
 • Besin ve mineral emilimini verimli bir şekilde kolaylaştırır.
 • Vücudu dengeleyerek rahatlatır.
 • Zararlı aktif oksijeni (serbest radikaller) ortadan kaldırarak diyabet, kanser, hipertansiyon ve diğer çeşitli hastalıkları önler.
 • Su tadını geliştirir.
 • pH’ı artırır ve ORP’yi düşürür (Ref. ORP = Oksijen İndirgeme Potansiyeli)

6. KX Matrikx Antibakteriyel Nano Gümüş ACT Tat Filtresi 

KX Matrikx  Antibakteriyel Nano Gümüş ACT (Ag-Cu-Ti) CTO Tat Filtresi Kurşun (Pb), Krom (Cr), Kadmiyum (Cd)… vb gibi soft su arıtma cihazında Ağır Metalleri ve kloru sudan uzaklaştırır. Arıtılmış suya lezzet tat verir ve suyun içimini kolaylaştırır.

Ph değerine dikkat etmek bir zorunluluk mu?

Vücudu alkalin hale getirdiğimiz zaman daha doğru çalışır ve besinleri daha iyi kullanabilir. Stres, aşırı egzersiz enfeksiyon ve hastalıklar vücutta asidik bir ortama yol açarlar. Vücutta tüm metabolik işlemler dengeli bir ph’a bağlıdır. Ph’ı düşük sular vücuttan kalsiyum ve sodyum atımına neden olur. “soft su arıtma”  Vücut kanın ph’ını sürekli 7.35-7.45 aralığında tutmaya çalışır. Aynen vücut sıcaklığını 36,5 – 37 derecede tutmaya çalışması gibi. Sağlıklı bir vücut asidik olmamalıdır. Doğru ph seviyesinde kalmalıdır. Vücuttaki her işlem, kan ph’ının belli bir seviyede kalmasıyla doğru işler. Doğru ph seviyesi sağlanamadığında hücrelerin gerekli besinleri alması, bunların enerjiye çevirmesini zorlaşır.

Motorlu Motorsuz Su Arıtma Cihazı Tercihi

Soft Su Arıtma Ürün Ölçüleri:

Vip Su Arıtma (Pompalı) Ürün Ölçüleri: